Világjátékok 2025 – Kiszli Vandáé az első magyar érem Csengtuban
Készült2025-08-09
Megszületett az első magyar érem a Csengtuban zajló Világjátékokon: Kiszli Vanda, a maratoni kajak kétszeres Világjátékok-győztese ezüstérmet nyert a 3,5 kilométeres távon. A címvédő magyar klasszis selejtezőjét megnyerve, összesítésben a második legjobb idővel jutott be a döntőbe, ahol legnagyobb riválisa, a svéd Melina Andersson mögött ért célba.
A kilencszeres világbajnok, tizenegyszeres Európa-bajnok Kiszli a legutóbbi, Birminghamben rendezett Világjátékokon két aranyérmet szerzett. Csengtuban vasárnap a 21 kilométeres versenyen is rajthoz áll, újabb érem reményében.

Fotó: NVESZ/Szalmás Péter
További híreink
Egyetemi világbajnokot ünnepel a magyar muaythai!
Készült2026-06-15
Szabadidősport - Péntek éjszaka 19 -re lapot húzott az ország
Készült2026-06-15
Darts csapat-vb - Győzelemmel rajtoltak a magyarok
Készült2026-06-12
Emelkedő színvonal a kick-box magyar bajnokságon
Készült2026-06-10
Egyetemi vb - Magyar cheerleading-ezüst Göteborgban
Készült2026-06-10
Mozgás Éjszakája 2026 – Ingyenes nyárindító sportfesztivál!
Készült2026-06-09
Teke - A zárónapon is ünnepelhettünk magyar világbajnokot!
Készült2026-06-08
Farkas Balázs és Chukwu Hannah nyerte a fallabdázók országos bajnokságát
Készült2026-06-08
Törőcsik Zsófia győzelemmel zárta a hazai világbajnokságot
Készült2026-06-08