Hatalmas siker Amszterdamban

Készült2024-08-23

Hatalmas siker Amszterdamban a Squash Masters Világbajokságon! Krajcsák Márk, aki korábban a legmagasabban jegyzett magyar fallabda játékos is volt, most a +40-es kategóriában is megmutatta, hogy miért volt anno a világranglista 37. helyén is.

Márk a 10 napos verseny alatt csak a hazai színekben versenyző ellenfél ellen maradt alul egy drámai elődöntőben. Márk később behúzta a bornzmérkőzést és így a Magyar Squash társadalom első világbajnoki érmét szerezte a Masters kategóriában. Kép csatolva :) Krajcsák Márk:

"Egyelőre csak annyit tudok mondani, hogy nagyon boldog vagyok és köszönöm az egész felkészülésem alatt, azt a segítséget, amit mindenkitől kaptam. Remekül éreztem magam a pályán és most csak arra tudok gondolni, hogy bronzérmes vagyok!"

Forrás: Magyar Squash (Fallabda) Szövetség